Nasi specjaliści

Zespół

mgr Paulina Pawluczak

Optometrysta

Ukończyła studia podyplomowe Optometria na Politechnice Wrocławskiej z oceną celującą oraz specjalistyczny kurs Terapii Widzenia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Zajmuje się badaniem wzroku, doborem miękkich soczewek kontaktowych, terapią widzenia dla dzieci i szkoleniami.

mgr Katarzyna Sarnowska

Optometrysta

Specjalista z ogromnym doświadczeniem. Wieloletni wykładowca Optometrii na Politechnice Wrocławskiej. Bliski współpracownik dr hab. Marka Zająca prof. Politechniki Wrocławskiej – autora i współautora ponad 50 publikacji naukowych oraz kilkunastu książek i podręczników z dziedziny jakości widzenia i korekcji wzroku.

mgr Rafał Pawluczak

Optometrysta

Absolwent studiów podyplomowych Optometria na Politechnice Wrocławskiej. Zajmuje się projektowaniem opraw okularowych oraz doborem dla klientów.

Katarzyna Gierczak

Optyk

Ukończyła studium Politechniki Wrocławskiej Inżynieria Optyczna na Wydziale Podstawowych Problemów Techniki. Ma wieloletnie doświadczenie potwierdzone certyfikatem rzemieślniczym Mistrza Optyki.

Kompetencje

Optometrysta

Specjalista, który bada wadę wzroku, dobiera najlepszą korekcję oraz radzi, jaką konstrukcję szkieł dobrać, aby najlepiej zaspokajała potrzeby wzrokowe pacjenta.
Badanie optometryczne jest pełnym badaniem wzroku z zastosowaniem wielu testów potwierdzających wynik badania.

Optyk

Niezależnie od tego, czy wykonałeś badanie u nas, czy w innym miejscu, zrealizujemy Twoją receptę. Optyk doradzi w wyborze soczewek okularowych. Pomoże Ci też dopasować oprawki idealnie do Twojej urody. Mamy w tym wieloletnie doświadczenie.

Terapia widzenia

Diagnoza i zajęcia, które mają na celu usprawnienie procesu widzenia w przypadku zeza, niedowidzenia i innych zaburzeń widzenia.